Jak se ušetřit na ubytování v USA?

Obsah

Jak se ušetřit na ubytování v USA?

Jak se ušetřit na ubytování v USA?

Ušetřete na ubytování v USA. S ubytováním v USA nebývá větší problém, výběr nejlevnějších kempů až luxusních hotelů je široký.  Za noc v hostelu zaplatíte 15 – 30 dolarů za noc, levný motel nebo hotýlek pořídíte od 30 – 35 dolarů za noc a hotelový pokoj za cca 60 dolarů. Alternativně můžete vyzkoušet modernější obdobu B&B (ubytování v soukromí) ...

Kde koupit kolekce v Americe?

V Americe se vyplatí kupovat zejména značky Hollister, Tommy Hilfiger, Abercrombie & Fitch, Calvin Klein, Ralph Lauren, Gap, Quiksilver nebo Roxy. Značkové obchody, módní butiky a obchodní domy leží v centrech měst. Koupíte v nich aktuální kolekce ve všech velikostech a za běžné ceny (na americké poměry).

Kdo je největší obchodní dům v USA?

S přibližně 760 pobočkami se Macy’s řadí mezi nejznámější obchodní domy v USA. Tím úplně nejslavnějším je newyorský obchod Macy’s Herald Square. Leží na 34th Street a s 205 tisíci metry čtverečními jde o největší obchodní dům na světě. Obchodní domy Dillard’s naleznete především na Floridě a v Texasu.

Jaké jsou nejznámější americké značky oblečení?

Nejznámější americké značky oblečení se v Česku často buď neprodávají, nebo je lidé vnímají zcela jinak než v zámoří. Většina značek má své obchody v outletových centrech. Oblečení Abercrombie & Fitch cílí na mladší zákazníky z vyšší střední třídy, přímou konkurencí jsou značky Aéropostale nebo American Eagle.

Související příspěvky: