Jak nastavit Google jako výchozí vyhledávač?

Obsah

Jak nastavit Google jako výchozí vyhledávač?

Jak nastavit Google jako výchozí vyhledávač?

Chcete-li nastavit Google jako výchozí vyhledávač, postupujte takto: Na pravé straně okna prohlížeče klikněte na ikonu Nástroje . Zvolte položku Možnosti Internetu . Na kartě Obecné přejděte do sekce Vyhledávání a klikněte na možnost Nastavení . Zvolte vyhledávač Google . Klikněte na tlačítko Nastavit jako výchozí a potom na tlačítko Zavřít .

Jak získat Vyhledávání Google?

Umístěte Google na svou úvodní obrazovku. Získejte aplikaci Vyhledávání Google. Je to nejrychlejší a nejsnadnější způsob přístupu k Vyhledávání Google. Nastavte si Google jako výchozí vyhledávač. Vyhledávejte kdekoli na webu přímo z adresního řádku. Vyhledávání Google je nainstalováno, ale není nastaveno jako výchozí vyhledávač.

Jak otevřít Google plochu?

Klikněte níže na tlačítko Otevřít, přepněte na plochu a přidejte si Google do prohlížeče. Přejeďte prstem zdola nahoru, klikněte na ikonu , vyberte volbu Zobrazit na ploše. a přidejte si Google do prohlížeče. Jste již v režimu plochy? Nastavte si Google jako výchozí vyhledávač .

Jak najít můj telefon na Google?

Tip: Pokud jste svůj telefon propojili s Googlem, můžete ho vyhledat nebo prozvonit zadáním příkazu najít můj telefon na webu google.com. V jiném telefonu či tabletu Android spusťte aplikaci Najdi moje zařízení .

Související příspěvky: