Jaké jsou brýle na nose?

Obsah

Jaké jsou brýle na nose?

Jaké jsou brýle na nose?

• Brýle by neměly být širší než jsou lícní kosti • Oko by mělo být umístěno relativně na středu očnice • Obruba by měla sedět maximálně v úrovni obočí, nejlépe o trochu níže. Výšu posazení brýlí na nose si můžete přizpůsobit pomocí roztažení a nebo stažení nosníků na brýlích, které jsou k tomu uzpůsobené.

Jaké jsou brýle pro celodenní nošení?

Ať už máte předepsané brýle pro celodenní nošení nebo jen brýle na čtení, neměly by na čočkách chybět povrchové úpravy – tvrzení a antireflex.

Jaké jsou brýle pro volný čas?

Jiný vzhled brýlí je vhodný pro pracovní a studijní aktivity, jiné brýle na sport a volný čas. U brýlí do práce půjde většinou o image, bývají proto konzervativnější. U brýlí na sport zase více záleží na materiálu a odolnosti proti nárazům. Jako brýle pro volný čas je možné zvolit i odvážnější módní výstřelek, obruby nejrůznějších tvarů a designu.

Jaká je cena brýlí + čočky?

Cena za brýle + čočky: Brýle vás mohou přijít na 2 000 až 10 000 Kč, v závislosti na materiálu, kvalitě, značce a obchodní přirážce maloobchodního prodejce. V dnešní době činí rozdíl při nákupu brýlí v e-shopu a v běžné kamenné optice -30 až -50 %.

Související příspěvky: