Co jsou důležité jablka pro vaše srdce?

Obsah

Co jsou důležité jablka pro vaše srdce?

Co jsou důležité jablka pro vaše srdce?

Jablka jsou také bohaté na vitamin C a B6, obsahují vápník, hořčík, fosfor, železo a magnézium. A co je velmi důležité, jablka jsou nejvhodnější prevencí v péči o vaše srdce a krevní oběh.

Jak zhubnout s jablky?

Hubněte s jablky: Stačí pouze 3 denně a kila půjdou dolů! Snažíte se zhubnout a máte ráda jablka? Výborně, protože právě toto ovoce je pro shazování kil ideálním partnerem. Jablka kromě toho, že obsahují vysoký podíl vody, minerálů a vitamínů, ukrývají v sobě až 30 procent vlákniny, která hraje v trávicím traktu důležitou roli.

Proč jsou jablka štíhlejší?

Jablečná chuť navíc snižuje potřebu jíst sladkosti. Vědecké studie prokázaly, že lidé, kteří denně snědí alespoň dvě jablka, jsou štíhlejší než ti, kteří se tomuto ovoci vyhýbají. Jablka jsou také bohaté na vitamin C a B6, obsahují vápník, hořčík, fosfor, železo a magnézium.

Jaké jsou vlákniny z jablka?

Jablka kromě toho, že obsahují vysoký podíl vody, minerálů a vitamínů, ukrývají v sobě až 30 procent vlákniny, která hraje v trávicím traktu důležitou roli. Vláknina z jablka vás snadno zasytí, a proto při této dietě nepocítíte hlad.

Související příspěvky: