Jaké jsou játra měkké?

Obsah

Jaké jsou játra měkké?

Jaké jsou játra měkké?

V kastrole na oleji osmažíme nadrobno nakrájenou cibuli, přidáme utřený česnek, pepř a mletou sladkou papriku a játra a dusíme doměkka. Jak jsou játra měkká, tak je rozmixujeme společně se šťávou dohladka. Zakysanou smetanu smícháme s 1 lžící mouky a zahustíme tímto pomixovaná játra. Můžeme rozředit mlékem a povaříme.

Jak připravit kuřecí játra?

POSTUP: 1 Kuřecí játra opláchneme a necháme okapat. 2 Cibuli nakrájíme nadrobno. 3 Zapékací misku vymažeme olejem. 4 Na másle zpěníme cibuli, přidáme játra a orestujeme. 5 Osolíme a opepříme a přeložíme do zapékací misky a posypeme majoránkou. 6 Vejce rozšleháme v tmavém pivu a přelijeme tím směs v zapékací misce. 7 Posypememe nakrájenou cibulí a zapečeme v troubě. More ...

Jaké jsou rady k přípravě kuřecích jater?

Rady k přípravě kuřecích jater. Kuřecí játra se prodávají chlazená nebo mražená. Chlazená jen očistíme od blanek a případných kousků tuku. Mražená musíme před čištěním nechat trochu povolit, přitom se však budeme snažit je nechat povolit opravdu jen trochu, mnohem lépe se tak krájejí a přitom neztrácejí cennou šťávu.

Související příspěvky: