Jak potisknout bavlněné tašky?

Obsah

Jak potisknout bavlněné tašky?

Jak potisknout bavlněné tašky?

Všechny typy plátěnek totiž umíme potisknout jakýmkoliv designem. Náš kvalitní sítotisk a transfer zajistí TOP kvalitu a hlavně! Naše plátěnky , bio bavlněné tašky, fairtrade bavlněné tašky, jutové tašky z netkané textilie a skládací tašky šetří přírodu.

Co jsou plátěné tašky?

Látkové tašky, neboli plátěné tašky jsou v dnešní době čím dál více oblíbené. Jsou ekologické, šetrné k životnímu prostředí a o proti igelitovým taškám i velmi pevné. Ale především nekončí v odpadkových koších.

Proč jsou pálené tašky škodlivé?

Pálené tašky neobsahují žádné škodlivé přísady. Při jejich výrobě se postupuje ekologicky - včetně paliv- a neznečišťuje se ovzduší. Pálené tašky se dají snadno recyklovat. Pálený střep má vysoký tepelný odpor, vynikající akumulační vlastnosti a příznivý součinitel prostupu vodních par.

Nejprodávanější bavlněná taška?

Nejprodávanější naturální bavlněná taška ze 100% bavlny s gramáží 140 g/m2. Rozměry 38 x 42 cm, délka ucha cca 70 cm, křížové prošití pro větší nosnost až 12 kg. Tašky a ucha jsou žehlené a nejsou lisované do krabice. Tím pádem nejsou pomačkané. Opakovaně použitelná, kvalitní látková taška vhodná pro reklamní či výtvarné účely.

Související příspěvky: