Jak na úspěšný prodej telefonu?

Obsah

Jak na úspěšný prodej telefonu?

Jak na úspěšný prodej telefonu?

55 tipů jak na úspěšný prodej po telefonu 1 Obecné rady pro prodej po telefonu. Váš největší problém je nedostatek důvěry. Lidé cizím obchodníkům v telefonu nevěří. 2 Příprava. Napište si, co budete říkat. Někdo musí mít napsané slovo od slova, někomu stačí několik odrážek. 3 Úvod telefonátu. Napřed je oslovte, pak se představte. Jestliže znáte jméno volaného, použijte ho v... More ...

Můžete ztracený telefon použít pro dvoufázové ověření?

Pokud ztracený telefon používáte pro dvoufázové ověření, budete potřebovat záložní telefon nebo záložní kód. Přejděte na adresu android.com/find a přihlaste se k účtu Google. Pokud máte více telefonů, v horní části obrazovky vyberte požadovaný telefon.

Kde najdete můj telefon po vymazání?

Důležité: Pokud telefon po vymazání najdete, pravděpodobně ho budete moci opět používat až po zadání hesla účtu Google. Další informace o ochraně zařízení. Tip: Pokud jste svůj telefon propojili s Googlem, můžete ho vyhledat nebo prozvonit zadáním příkazu najít můj telefon na webu google.com.

Jak vybrat telefon ztracený?

Pokud máte více telefonů, v horní části obrazovky vyberte požadovaný telefon. Pokud je ve ztraceném telefonu více než jeden uživatelský profil, přihlaste se k účtu Google, který je v hlavním profilu. Další informace o uživatelských profilech.

Související příspěvky: