Co jsou elektrická vozítka pro kluky?

Obsah

Co jsou elektrická vozítka pro kluky?

Co jsou elektrická vozítka pro kluky?

Elektrická vozítka jsou určena jak pro kluky, tak i holky od 1 roku do 8 let. Jde o auta nebo motorky na elektrický pohon, jejichž rychlost jízdy se pohybuje nejčastěji v rozmezí 3-7 km/h. V nabídce ale nechybí ani modely pro starší děti, které dokáží vyvinout rychlost až 25 km/h.

Jsou elektrické vozítka bezpečná pro děti?

Jsou elektrická vozítka pro děti bezpečná? U dětských elektrických motorek jsou v zadní části postranní kolečka, která zajišťují stabilitu při jízdě.Elektrické automobily pro děti mají tříbodové bezpečnostní pásy nebo dálkové ovládání pomocí vysílačky. Některé typy elektrických vozítek jsou doplněny o omezovač rychlosti, který si rodič může nastavit.

Jaká je nosnost elektrického autíčka?

Elektrická autíčka. Jsou určeny pro holky i kluky již od 12 měsíců do 8 let. Při výběru je také nutné zohlednit, zda hmotnost dítěte odpovídá nosnosti elektrického autíčka. Nosnost aut pro děti bývá od 20 do 60 kg. Rychlost autíčka může dosahovat 3–7 km/h, která odpovídá chůzi a je bezpečná.

Jaký je poplatek za elektromobil?

cena za kWh. poplatek za čas. ČEZ TAXI. 1750 Kč (předplaceno 500 kWh) 3,50 Kč. 2 Kč/min po překročení připojení na 480 minut u AC nabíječek nebo 90 minut u DC nabíječky (a to i v případě, že není plně nabito) nebo pokud je elektromobil již plně dobitý. ČEZ Obchodní cestující. 550 Kč (předplaceno 122 kWh) 4,50 Kč

Související příspěvky: