Můžete přidat mleté karbanátky do pečiva?

Obsah

Můžete přidat mleté karbanátky do pečiva?

Můžete přidat mleté karbanátky do pečiva?

V případě, že se vám směs mletého masa bude zdát stále suchá, můžete přidat trochu vývaru, případně dvě až tři lžíce smetanového jogurtu nebo zakysané smetany. Pokud chcete, aby byly karbanátky nejen šťavnaté, ale i hezky nadýchané, přidejte do masové směsi špetku kypřicího prášku do pečiva.

Jak připravit nejlepší karbanátky?

Jak ale připravit úplně nejlepší karbanátky, které budou nadýchané a šťavnaté? Pokud chcete, aby vaše karbanátky byly chutnější a šťavnatější, použijte při jejich přípravě mix vepřového a hovězího masa.

Jak použít karbanátky na jemno?

Nastrouhejte ji na jemno a dobře zapracujte do směsi na karbanátky. Na kilo mletého masa použijte asi tři mrkve. Karbanátky budou nejen jemnější a nadýchanější, ale získají také zajímavou chuť.

Jaké jsou karbanátky z pohanky?

Pokud chcete svůj jídelníček trochu odlehčit, vyzkoušejte některou z bezmasých variant. Vynikající jsou například karbanátky z pohanky, červené čočky a mrkve. A jestli už nevíte, co s cuketami, pak vyzkoušejte recept na karbanátek z quinoy. Chutné jsou i karbanátky z tofu, které se podávají se salátem z výhonků mungo.

Související příspěvky: