Jak opravit obrazovku iPhonu?

Obsah

Jak opravit obrazovku iPhonu?

Jak opravit obrazovku iPhonu?

Prasklou obrazovku iPhonu si můžete nechat vyměnit u některého z našich autorizovaných poskytovatelů servisu Apple. Všechny tyto servisy používají originální díly Apple a kvalitní nářadí, aby vaše obrazovka po opravě fungovala jako nová.

Jaké jsou doplňky značky Apple?

Doplňky značky Apple, včetně napájecích adaptérů, jsou kryté naší zárukou a zákonem na ochranu spotřebitele. Další informace získáte u svého operátora, společnosti Apple nebo u autorizovaného poskytovatele servisu Apple.

Kde poslat opravu iPhone?

V závislosti na charakteru opravy možná budete moct iPhone poslat přímo do servisního střediska Apple. Všichni technici v těchto servisech mají školení od společnosti Apple. Všichni poskytují stejně kvalitní servis a využívají originální díly Apple. Apple jejich opravy přímo podporuje.

Jaká je omezená záruka Apple?

Tyto servisy používají originální díly Apple. Omezená záruka Apple se vztahuje na baterie, které se porouchají kvůli výrobním vadám, ale nekryje opotřebení baterie způsobené normálním používáním. Cena za výměnu baterie závisí na modelu iPhonu a na tom, jestli se na případ vztahuje záruka nebo zákon na ochranu spotřebitele.

Související příspěvky: