Jak sledovat filmy na mobilním telefonu?

Obsah

Jak sledovat filmy na mobilním telefonu?

Jak sledovat filmy na mobilním telefonu?

1 Sledujte filmy na mobilním telefonu nebo jiném přenosném zařízení. Pokud máte správný software a podařilo se vám film... 2 Vypalte si film na DVD. Pokud máte DVD vypalovačku a vypalovací program, můžete si film vypálit na DVD a přehrávat si ho... More ...

Jak stáhnout video z YouTube?

Jak stáhnout video/písničku z YouTube v prohlížeči? 1 Vyberte si video, které byste si chtěli stáhnout z YouTube. 2 Nakopírujte si odkaz ve tvaru www.youtube.com/vase-video do adresního řádku prohlížeče a vymažte z něj text „ube“. Vznikne tak adresa ve tvaru www.yout.com/vase-video. 3 Dejte enter. Otevře se stránka a na té si můžete vybrat, v jaké podobě si video stáhnete. Na výběr je mp3 (zvuk) či mp4 (video) a GIF (animovaný obrázek).

Jak stahovat TV pořad nebo film?

Otevřete aplikaci Netflix a vyberte Menu . Sjeďte dolů a vyberte možnost Ke stažení. Můžete taky klepnout na TV pořad nebo film a podívat se na stránku s popisem. Pokud na ní vidíte ikonu stahování , je pořad k dispozici ke stažení. Jak stahovat: Otevřete aplikaci Netflix a vyberte TV pořad nebo film. Ne každý pořad jde stáhnout.

Kdo je program na stahování videí z YouTube?

Program na stahování videí z YouTube zdarma: 4K Video Downloader. Bezplatných programů na stahování z YouTube pro počítače s Windows je nespočet. Mezi nejlepší patří 4K Video Downloader. Software dokáže stahovat videa ve vysoké kvalitě a jako málokterý z programů si poradí s 360° videem i stažením titulků.

Související příspěvky: