Co je možné převést do Brazílie?

Obsah

Co je možné převést do Brazílie?

Co je možné převést do Brazílie?

Do Brazílie je možné převést 2l alkoholu, 20 krabiček cigaret, jeden osobní počítač a fotoaparát. Nově zakoupené zboží v hodnotě 500 dolarů se nemusí clít. Maso a mléčné výrobky jsou zakázané převážet. Při vstupu do Brazílie, musí všichni turisté vyplnit cartao de Entrada / Saida (vstupní / výstupní doklad).

Jaké jsou ceny v Brazílii?

Ceny samozřejmě obecně závisí na období, kdy do Brazílie cestujete. V době, kdy je v Brazílii léto, tedy od prosince do dubna, jsou zde ceny samozřejmě vyšší, zvlášť v období festivalů se celková cena může až zdvojnásobit.

Kde se nachází Brazilská republika?

Brazílie 1 Originální název: Republica Federativa do Brasil 2 Užívaný název: Brazílie 3 Rozloha: 8 511 965 km2. Poloha: 35°-74° z. d. a 5° s.-34° j. š. 4 Vodstvo: nejdelší řeka - Amanzonka (7 025 km) 5 Hlavní město: Brasília (1 673 000 obyv.) 6 Správní členění: 26 států a distrikt hl. města 7 Forma vlády: prezidentská federativní 8 Hlava státu (2006): Luiz Inacio "Lula" DA SILVA

Co se děje v brazilské měně?

Veškeré podrobnější informace o vstupu do Brazílie je možné nalézt na stránkách konzulátu České republiky v Sao Paulu. Před odjezdem doporučujeme pokusit se získat co nejvíce informací o aktuálních podmínkách a rizicích v zemi. Brazilská měna je brazilský real (BRL), často napsaná jako R$.

Související příspěvky: