Jak použít video RAM na grafické kartě?

Obsah

Jak použít video RAM na grafické kartě?

Jak použít video RAM na grafické kartě?

Vaše video RAM obsahuje informace, které GPU potřebuje, včetně herních textur a světelných efektů. To umožňuje GPU rychlý přístup k informacím a výstup videa na váš monitor. Použití video RAM pro tuto úlohu je mnohem rychlejší než použití systémové RAM, protože video RAM je hned vedle grafického procesoru na grafické kartě.

Kolik RAM potřebujete v počítači?

Takže, kolik RAM potřebujete, je zcela závislé na programech, které spouštíte v počítači a na tom, jak jsou hladové pro RAM. V počítači, který potřebuje pouze webový prohlížeč a základní desktopové programy, může stačit i 4GB na spuštěných programech.

Co se týče paměti RAM?

Obecně platí, že má-li více paměti RAM, nemusíte nutně vylepšit grafické nastavení - hry s velkými strukturami vyžadují grafickou kartu RAM (VRAM) na grafickém hardwaru namísto systému RAM. : minimum 8 GB, doporučeno 16 GB (zdroj) Moderní PC hry obecně chtějí alespoň 8 GB paměti.

Co znamená rychlost RAM na palubě grafiky?

Na palubě grafiky si na druhé straně vyhradíte část systémové paměti RAM namísto poskytnutí vlastní paměti RAM. To znamená, že rychlost RAM může ve skutečnosti znamenat rozdíl ve výkonu a že pravděpodobně budete potřebovat více. Tento článek společnosti Intel uvádí, že maximální velikost grafické karty RAM Intel může rezervovat asi 1,8 GB.

Související příspěvky: