Jaká je teplota počítače?

Obsah

Jaká je teplota počítače?

Jaká je teplota počítače?

CPU je mozkem počítače, který zpracovává milióny výpočtů za sekundu a čím složitější výpočty jsou, tím je CPU více zatížen a roste tak jeho teplota. Optimální teplota pro běžný chod je udávána mezi 40 – 55 °C. Pro 100% vytížení 55 – 70 °C. Pro kritické vytížení 70 °C a výše.

Jaká byla průměrná tělesná teplota mužů?

Celkově vědci použili 677 423 naměřených údajů o teplotách pacientů a ukázalo se, že během dvou staletí mužům klesla průměrná tělesná teplota na 36,6 °C proti 37,16 °C. Nabízí se sice vysvětlení, že naměřené hodnoty byly prostě jen chybné, ale i to vědci vzhledem k více než půlmilionu měření vylučují.

Jaká je teplota želvy ve stínu?

28.5.2010 11.45h slunečno teplota ve stínu 20°C a snášející T.graeca, teplota na slunci "pouhých" 42,5 °C! Želva v pohodě hrabe jamku pro ni v nejvhodnějším místě u zdi a během hodiny snáší 4 vajíčka. Teploty v tomto prostředí musíme přizpůsobit dvěma faktorům.

Kde je tělesná teplota v současné populaci?

Dnes už je přesněji určená na 36,8 °C a nejnovější výzkum ukazuje, že je možná ještě nižší. Nejzajímavější na tom ale je, že poměrně rychle klesla. O poklesu tělesné teploty v současné populaci mluví nová studie vědců a lékařů Stanfordovy univerzity v USA.

Související příspěvky: