Jaká je teplotní tendence v moři?

Obsah

Jaká je teplotní tendence v moři?

Jaká je teplotní tendence v moři?

V květnu se teplota drží na 26 °C a stoupavá tendence pokračuje až do srpna. Zatímco v červnu naměříte 27 °C, v červenci dokonce až 29 °C. Svého teplotního vrcholu moře dosahuje v srpnu, kdy je voda jako dělaná k uvolnění ztuhlých svalů. Teplota se ustaluje na 32 °C.

Jaká je teplota v lednu?

V lednu má moře svěžích 23 °C a v únoru o stupeň méně. V březnu je teplota shodná s lednovou a v dubnu se zvyšuje na 24 °C. V květnu se teplota drží na 26 °C a stoupavá tendence pokračuje až do srpna. Zatímco v červnu naměříte 27 °C, v červenci dokonce až 29 °C.

Co je teplota?

Teplota; Obecné Název, značka: Teplota, t, T Hlavní jednotka SI : kelvin: Značka hlavní jednotky SI K Rozměrový symbol Θ Dle transformace složek skalární Zařazení v soustavě SI základní

Jaké jsou teploty Středozemního moře?

Středozemní moře. Když se teploty Středozemního moře při pobřeží zprůměrují, vyjdou následující hodnoty: v lednu panuje teplota 15 °C a v únoru a březnu 14 °C. V dubnu se teplota dostává k 16 °C a v květnu stoupá na 18 °C. Červen se chlubí teplotami kolem 20 °C a v červenci je přívětivých 22 °C.

Související příspěvky: