Jak zjistíte výši kreditu?

Obsah

Jak zjistíte výši kreditu?

Jak zjistíte výši kreditu?

Svou výši kreditu zjistíte jednoduše zaslání SMS zdarma ve tvaru: KREDIT na telefonní číslo 4343. Během několika vteřin maximálně minut obdržíte informaci o výši vašeho kreditu. Pozor, pokud máte vyčerpaný kredit nebo jste dokonce v minusu, SMS se vám odeslat nepodaří.

Jak získat kredit na předplacené kartě?

Pozor, pokud máte vyčerpaný kredit nebo jste dokonce v minusu, SMS se vám odeslat nepodaří. V tomto případě volejte na 4488 a domluvte se s operátorem, jak vysoký chcete dobít kredit. Dotázat se na výši kreditu na vaší předplacené kartě můžete také na našem Zákaznickém centru 799 505 505 (Po-Pá 8-17).

Jak zjistit stav kreditu O2?

Jak zjistit stav kreditu O2. Společnost O2 nabízí jednoduchou a rychlou možnost získání stavu kreditu. Stačí si na svém telefonu vytočit číslo *101*# a jakoby zavolat.

Jak zjistit stav kreditu Vodafone?

Jak zjistit stav kreditu Vodafone 1 U tohoto telefonního operátora stačí vyťukat *22# a odeslat jako hovor. 2 Vodafone poskytuje ale hned několik možností, jak zjistit výši svého kreditu – jeden z dalších způsobů je prostřednictvím SMS. Zde pošlete SMS ve tvaru KOLIK KREDIT na telefonní číslo 7700. 3 Taktéž menu Můj Vodafone poskytuje možnost zjištění výše kreditu a to v sekci Útrata a Vyúčtování -> Aktuální útrata a čerpání.

Související příspěvky: