Co musíte dělat, když žijete s rybami?

Obsah

Co musíte dělat, když žijete s rybami?

Co musíte dělat, když žijete s rybami?

Pokud žijete s Rybami, musíte si dávat pozor na peníze. Kde není hojnost, končí láska. Kromě toho mají Ryby sklon k závislostem, proto by si měly vybírat partnery, kteří jsou pevní a stabilní a dokážou je udržet na uzdě. Hodí se k nim Býci, Berani, Váhy i Raci. Potřebují partnery, kteří jsou emočně vyspělí a budou o ně pečovat.

Kdy můžou Blíženci lézt rybám?

Blíženci můžou lézt Rybám na nervy v momentě, kdy ony chtějí meditovat nebo se ukrýt do svého vnitřního světa, a Blíženci mají potřebu zrovna něco probírat a mluvit. Tehdy začínají vznikat hádky a budou trvat tak dlouho, dokud Blíženec nepochopí, že Ryba potřebuje dostatek času na to, aby si mohla plavat ve světě snů.

Jaké jsou vztahy ryb a Blíženců?

Ryba je dvojité znamení a Blíženci jsou také dva v jednom těle. Začátek vztahu je zajímavý. Blíženci můžou lézt Rybám na nervy v momentě, kdy ony chtějí meditovat nebo se ukrýt do svého vnitřního světa, a Blíženci mají potřebu zrovna něco probírat a mluvit.

Kdy jsou ryby závislí na uzdě?

Kromě toho mají Ryby sklon k závislostem, proto by si měly vybírat partnery, kteří jsou pevní a stabilní a dokážou je udržet na uzdě. Hodí se k nim Býci, Berani, Váhy i Raci.

Související příspěvky: