Jaké jsou nejlevnější zimní pneumatiky?

Obsah

Jaké jsou nejlevnější zimní pneumatiky?

Jaké jsou nejlevnější zimní pneumatiky?

Proto jsme pro vás zimní pneumatiky rozdělili do tří kategorií: 1 Nejlevnější zimní pneumatiky mohou být napodobeninami dražších modelů. Rozdíl v ceně mezi nimi bývá kolem pěti set korun. 2 Zimní pneumatiky s nejlepším poměrem cena/výkon jsou spolehlivými výrobky renomovaných firem, užívají však levnějších... 3 Nejdražší zimní pneumatiky logicky nabízejí tu nejvyšší kvalitu... More ...

Jak opravit pneumatiky v autě?

Musíte totiž pneumatiky z vozu fyzicky odmontovat, což na silnici v případě náhlého defektu rozhodně není nejbezpečnější metoda. Doporučujeme tedy tento druh opravy provádět v klidu doma v garáži, případně před ní. Vybila se vám v autě mrazem baterie?

Jak opravit pneumatiku v běhounu?

Velice účinnou metodou je postříkat ji směsí vody a saponátu na umývání nádobí. Tato směs totiž v místě úniku vzduchu začne pěnit. Vedle běhounu je dobré zkontrolovat také bočnice a ventilek. Pokud je místo úniku právě tady, samotná oprava pneumatiky nestačí a je potřeba ji kompletně vyměnit.

Která je nejjúčinnější metoda opravy pneumatiky?

Zdaleka nejúčinnější metodou je ale použití sady na opravu pneumatiky, jak to tak ale bývá, nejúčinnější je také nejsložitější. Musíte totiž pneumatiky z vozu fyzicky odmontovat, což na silnici v případě náhlého defektu rozhodně není nejbezpečnější metoda. Doporučujeme tedy tento druh opravy provádět v klidu doma v garáži, případně před ní.

Související příspěvky: