Co se stane, když váš Facebook účet trvale odstraním?

Obsah

Co se stane, když váš Facebook účet trvale odstraním?

Co se stane, když váš Facebook účet trvale odstraním?

Co se stane, když svůj Facebook účet trvale odstraním? Nebudete moct svůj účet znovu aktivovat. Váš profil, fotky, příspěvky, videa a vše ostatní, co jste kdy přidali, bude trvale odstraněno. Nebudete moct získat nic z toho, co jste na účet přidali. Už nebudete moct používat Facebook Messenger.

Jak odstranit účet na Facebooku?

Vpravo nahoře na Facebooku klikněte na . Vyberte Nastavení a soukromí a klikněte na Nastavení. Ve sloupci vlevo klikněte na Vaše informace na Facebooku. Klikněte na Deaktivace a odstranění. Zvolte Trvale odstranit účet a klikněte na Pokračovat v odstranění účtu.

Jak odstranit svůj Facebook účtu?

Pokud se do služby Oculus přihlašujete pomocí Facebook účtu, odstraněním svého Facebook účtu také odstraníte svoje informace ze služby Oculus. To zahrnuje i nákupy aplikací a dosažené úspěchy.

Jak se můžete zobrazovat na Facebooku?

Váš profilový obrázek se bude v konverzacích stále zobrazovat a lidé vás dál budou moct vyhledávat podle jména a posílat vám zprávy. Nadále se budete přátelům na Facebooku zobrazovat v místech, kde vám můžou poslat zprávu. Dál můžete používat Facebook Přihlášení v jiných aplikacích, jako jsou Spotify, Pinterest nebo Hry.

Související příspěvky: