Může vám růžová voda uklidnit podráždění kůže a zarudnutí?

Obsah

Může vám růžová voda uklidnit podráždění kůže a zarudnutí?

Může vám růžová voda uklidnit podráždění kůže a zarudnutí?

Ať je vaše pokožka podrážděná v důsledku ekzému, dermatitidy nebo růžovky, růžová voda vám může poskytnout okamžitou úlevu. Růžová voda působí protizánětlivě a má zklidňující vlastnosti, díky čemuž dokáže uklidnit jakýkoliv druh podráždění kůže a zarudnutí.

Co je růžová voda?

Růžová voda působí protizánětlivě a má zklidňující vlastnosti, díky čemuž dokáže uklidnit jakýkoliv druh podráždění kůže a zarudnutí. Funguje také jako skvělý čisticí prostředek, který odstraní nahromaděné mastnoty a nečistoty, které ucpávají póry.

Může růžová voda zlepšit náladu?

Uklidňující účinky růžové vody vám mohou dokonce zlepšit i náladu. Růžová voda má antidepresivní vlastnosti a dokáže potlačit úzkost. Studie z roku 2011, kterou zveřejnil íránský časopis Journal of Basic Medical Science uvedla, že extrakt z růžových lístků pomohl zrelaxovat centrální nervový systém u myší.

Jaké jsou výhody růžové vody?

Výživné a hydratační vlastnosti růžové vody zlepšují kvalitu vlasů a dodávají jim lesk. Růžová voda funguje také jako přírodní kondicionér a podporuje růst vlasů. Jeho antiseptické a protizánětlivé vlastnosti pomáhají léčit mírný zánět pokožky hlavy a odstraňují lupy.

Související příspěvky: