Které jsou nejlepší semínka konopí?

Obsah

Které jsou nejlepší semínka konopí?

Které jsou nejlepší semínka konopí?

Mnoho vášnivých domácích pěstitelů konopí hledá ta nejlepší semínka konopí, nejlepší LED světla a výživové režimy, ale pak podcení samotný závěr a tím si pokazí výsledný zážitek z kouření či vaporizování špatným sušením a nedostatečným curingem. Čtěte dále a dozvíte se více o nejlepších způsobech, jak vylepšit své techniky sušení a curingu konopí.

Co je důležité při pěstování konopí?

Jedním z nejvíce podceňovaných aspektů při pěstování konopí je sušení a “curing” konopí. Mnoho vášnivých domácích pěstitelů konopí hledá ta nejlepší semínka konopí, nejlepší LED světla a výživové režimy, ale pak podcení samotný závěr a tím si pokazí výsledný zážitek z kouření či vaporizování špatným sušením a nedostatečným curingem.

Jak připravit konopnou semínku?

1 Konopná semínka namelte v mixéru (robotu nebo hmoždíři). Do mixéru přidejte citronovou šťávu, cizrnu, vodu, česnek,... 2 Směs míchejte do hladka. Máte-li rádi řidší hummus, přilejte trochu vody. 3 K servírování si připravte misku nebo talířek. Hummus nakonec posypte paprikou, petrželkou či jinou přísadou, kterou... More ...

Související příspěvky: