Jaké oleje lze nalit do minerálů?

Obsah

Jaké oleje lze nalit do minerálů?

Jaké oleje lze nalit do minerálů?

Je také možné je smíchat s oleji, které jsou získány v důsledku procesu hydrokrakování. Další možností, která je vhodná pro přidání do "minerální vody", může být "syntetika", jejíž základem jsou poly-alfa-olefiny (PAO). Takové typy syntetických olejů, jako je polyester, silikon a glykol, lze nalit do minerálů, ale existují určité nuance.

Jak zjistit typ oleje do auta?

Tím nejrychlejším, nejsnazším a hlavně pokaždé 100% účinným způsobem, jak zjistit typ oleje do vašeho auta, jsou mazací plány výrobců olejů.

Jaké jsou názvy olejů?

Jednotlivé typy olejů lze vyčíst buď z názvů jednotlivých produktů, či ještě lépe z přiložených technických informací. Zaměřit se je třeba hlavně na údaje SAE (viskózní třída) a ACEA (klasifikace olejů). 1) Stránka je dostupná v češtině. Stačí pouze vpravo nahoře zvolit region Česká republika, pokud tak již nebylo učiněno automaticky.

Je možné smíchat motorové oleje s olejem?

Názory řidičů se liší v otázce: je možné smíchat motorové oleje s různými vlastnostmi, ovlivní to motor. Někdo kategoricky popírá tuto iniciativu, protože věří, že z ní nebude nic dobrého. Koneckonců bude fáze mytí motorů vyloučena. Někdo, naopak, ujišťuje, že v takových "mixech" není nic špatného. Obě tyto strany argumentují.

Související příspěvky: