Jak nalévat domácí hnojivo na zahradě?

Obsah

Jak nalévat domácí hnojivo na zahradě?

Jak nalévat domácí hnojivo na zahradě?

Nařeďte asi půl litru tohoto domácího tekutého hnojiva 10 litry vody a zalévejte tímto výluhem vaše rostliny jednou nebo dvakrát týdně. Toto přírodní hnojivo je prospěšné nejen pro pokojové rostliny, ale veškeré záhonky v zahradě, s výjimkou fazolí, hrachu a cibule.

Je to přírodní hnojivo pro mšice?

Toto přírodní hnojivo je prospěšné nejen pro pokojové rostliny, ale veškeré záhonky v zahradě, s výjimkou fazolí, hrachu a cibule. Pokud jsou na rostlinách mšice, můžete je tímto tekutým hnojivem postříkat, protože vytvoří vrstvu křemičitanů, která zabraňuje mšicím proniknout do rostlinných buněk a vysávat je.

Vyrobte si přírodní hnojivo pro rostliny?

Vyrobte si přírodní hnojivo, které vám zajistí rekordní úrodu zeleniny i krásné květy 1 Využití travních zbytků. V mnoha zahradách je travních a jiných rostlinných zbytků tolik, že kompostování není příliš... 2 Kávová sedlina. Doslova za zázračné hnojivo pro rostliny je považována kávová sedlina. Je to kvůli jejímu vysokému... 3 Koňský hnůj. Není sice moc voňavé, ale za to je... More ...

Můžete použít hnojivo z droždí při pěstování muškátů?

Hnojivo z droždí můžete použít při pěstování ovoce, zeleniny i pokojových rostlin a mimořádně dobrý vliv má na jahody a muškáty. Nastartuje růst vašich květin, dokáže je povzbudit a stimulovat jejich růst a květ. Chcete znát tajemství krásně kvetoucího muškátu? Stačí doplňovat jeden stopový prvek.

Související příspěvky: