Nádobí do mikrovlnné trouby?

Obsah

Nádobí do mikrovlnné trouby?

Nádobí do mikrovlnné trouby?

Nádobí do mikrovlnné trouby 1 ERNESTO Dózy do mikrovlnné trouby, 3dílná sada. Uzávěr a praktická datumovka Odolná vůči teplotám od –20 do +100 °C... 2 DK PLAST Kryt do mikrovlnky - mikrovlnné trouby 23 cm. Kryt do mikrovlnky - mikrovlnné trouby 23 cm DK 286992 Kryt do... 3 Tescoma PURITY MicroWave Hrnek na polévku. Proč si dobrou domácí polévku nevzít sebou k obědu i do práce? More ...

Jaké nádobí můžete dát do trouby?

Dnes už můžete dát do trouby vedle silikonových forem a pekáčů také některé nádobí z plastu, které snese neuvěřitelně teplotní rozpětí od -24°C do + 230°C a můžete na něm rovnou servírovat. Nelze nic namítat, pokud je někdo zvyklý na litinové nebo keramické pekáče a zapékací mísy, neboť své kvality nezapřou.

Jak vybrat vhodné nádobí do trouby?

Dobře zvolené nádobí je nezbytné kuchyňské vybavení, bez kterého se při pečení v troubě neobejdete. Koupit to správné nádobí vhodné do trouby není vůbec jednoduché. Nabídka je veliká a každý výrobce se snaží pomocí triků a reklam přesvědčit, že právě jeho nádobí je to pravé ořechové.

Jak položit mísu z trouby na stůl?

Díky silikonovým nožkám můžete mísu z trouby položit přímo na stůl. Z tohoto materiálu nabízí trh nepřeberné množství nejrůznějších pekáčů a hrnců. Například pekáče z nerezavějící oceli s roštem pro dokonalé propečení bez připálení jsou opatřeny poklopem, který je určen i pro samostatné použití pro pečení.

Související příspěvky: