Jak se zbavit cholesterolu?

Obsah

Jak se zbavit cholesterolu?

Jak se zbavit cholesterolu?

Jak se zbavit cholesterolu? 1 Libové maso – kuřecí a krůtí prsa, libové hovězí, jehněčí, králičí, vepřová panenka 2 Ryby – losos a tučné ryby 3 Celozrnné pečivo 4 Ovesné, ječné či pohankové vločky 5 Mléko a mléčné výrobky s nižším obsahem tuku 6 Rostlinné oleje a margaríny 7 Sója 8 Luštěniny 9 Zelenina – všechny druhy 10 Ovoce – všechny druhy 11 Ořechy a semena (v omezeném množství!) – mandle, lněné... More ...

Jaké jsou diety na cholesterol?

Cholesterolová dieta – jídelníček na 5 dní. Dieta na cholesterol – recepty. Ovesná kaše – snídaně šampiónů. Tuňákový salát s pomeranči. Drůbeží medailonky se zeleninou a rýží. Vyzrajte na cholesterol jídlem.

Proč zelený čaj snižuje LDL cholesterol?

Je pravdou, že zelený čaj kromě toho, že neobsahuje žádné kalorie navíc snižuje i “zlý” LDL cholesterol – podle jedné studie až o 5%. Top 10 rad jak bojovat s cholesterolem Snižte spotřebu tučného masa a uzenin, vyvarujte se vnitřností.

Co je nízkocholesterolová dieta?

Cholesterolová dieta – jídelníček na 5 dní. Nízkocholesterolová dieta je založená na omezeném příjmu nezdravých tuků i cukrů. Proto bychom se měli zaměřit na potraviny, které obsahují “zdravé” tuky, a na potraviny, které dokáží cholesterol udržet na uzdě.

Související příspěvky: