Jak se připojit k Wi-Fi?

Obsah

Jak se připojit k Wi-Fi?

Jak se připojit k Wi-Fi?

Pokud budete s telefonem v blízkosti sítě a připojení Wi-Fi bude zapnuté, telefon se automaticky připojí. Když je k dispozici síť Wi-Fi, dostanete oznámení o vysoce kvalitních, veřejných sítích. V těchto oznámeních: Chcete-li se připojit k síti, klepněte na Připojit.

Jak nastavit Wi-Fi na váš telefon?

Chcete-li používat Wi-Fi podle vlastního uvážení, můžete změnit, jak a kdy se váš telefon připojí. Když je zapnutá funkce Wi-Fi, telefon se automaticky připojuje k sítím Wi-Fi v okolí, ke kterým jste se již někdy připojili. V telefonu také můžete nastavit, aby se funkce Wi-Fi v blízkosti uložených sítí zapnula automaticky.

Jak vypnout a vypnout WiFi na mobilu?

Nejčastěji pomůže pouhé odpojení a opětovné připojení k síti (na mobilu s Androidem či iOS v nastavení vypněte a ihned opět zapněte Wi-Fi). Pokud by vypnutí a zapnutí Wi-Fi na mobilu nepomohlo, zkuste zařízení restartovat (vypnout a zapnout). Posledním krokem, v případě, že všechno ostatní selže, zkuste Wi-Fi smazat ...

Proč nefunguje WiFi?

Nefunguje WiFi? Připojte se po kabelu a odhalte problém. Výpadky, propady rychlosti i nestabilita mohou být způsobeny špatně umístěným či nakonfigurovaným WiFi routerem. Zda internetové připojení funguje správně můžete otestovat snadno připojením k routeru kabelem.

Související příspěvky: