Jak správně krmit a napájet kuřata?

Obsah

Jak správně krmit a napájet kuřata?

Jak správně krmit a napájet kuřata?

Jak správně krmit a napájet kuřata 1 Složky stravy. Již od mladičkých let musíte kuřátka učit dobrým stravovacím návykům. Správné složení a dostatek krmiva... 2 Krmítka. Na trhu najdete řady a řady krmítek různých tvarů a velikostí. Při výběru si dejte pozor, pro jak velká kuřata... 3 Grit. Pokud kuřata chováte pouze vevnitř a nepouštíte je do volného výběhu, dejte jim do... More ...

Jaké jsou nejlepší krmiva pro malá kuřátka?

Malá kuřátka se těžko dostávají přes vysoké hrany a je jim tak ztíženo přijímat pravidelně potravu . Nejlepší krmítka jsou ta se zásobníkem na sypké nebo granulované krmivo, které udrží dlouhodobě kuřecí potravu čistou a nenavlhlou. Jak krmivo v misce, ze které může jíst více kuřátek najednou, ubývá, postupně se samo do misky doplňuje.

Kdo je kuřátka žlutá?

Kuřátka žlutá patří do skupiny nelupenatých, doba výskytu je od července do října. Plodnice kuřátek žlutých jsou vysoké 70-150 mm, rozvětvené v sírově až citronově žluté větvičky, nahoře s okrovým nádechem. Zpravidla mají 2-3 krátké špičky nebo jsou tupé.

Co se týče kuřátek?

Kuřátka patří mezi atraktivní houby, které najdete ve většině lesů, hlavně pak mezi buky a smrky. Žlutá chutná houba svým tvarem často připomíná mořské korály. Drobné keříky, které dorůstají až do 20 cm, jsou zakončeny hustými větévkami.

Související příspěvky: