Jaké jsou ceny v Brazílii?

Obsah

Jaké jsou ceny v Brazílii?

Jaké jsou ceny v Brazílii?

Ceny samozřejmě obecně závisí na období, kdy do Brazílie cestujete. V době, kdy je v Brazílii léto, tedy od prosince do dubna, jsou zde ceny samozřejmě vyšší, zvlášť v období festivalů se celková cena může až zdvojnásobit.

Bezpečnost v Brazílii?

Bezpečnost v Brazílii 1 Zdraví. Při cestách do Amazonie nebo Pantanalu je vhodné se poradit s lékařem a nechat si doporučit očkování. 2 Kriminalita. Brazílie je země vyhlášená velmi vysokou mírou kriminality, spolu s Jižní Afrikou se řadí mezi nejhorší... 3 Riziko katastrof. V lednu až únoru existuje riziko velkých záplav v celé severní Brazílii. Hladina mnohdy stoupne i o... More ...

Jaké jsou náklady na bydlení v Brazílii?

Náklady na bydlení a stravování jsou v Brazílii celkem přijatelné, až na hlavní turistická místa, kde vás ceny zaskočí (Rio). Cenově rozumné jsou hotely (kromě Ria), potraviny (včetně stravování) a cestování autobusem. Mezi poměrně drahé věci patří opalovací krémy, kvalitní značkové oblečení a elektrotechnika.

Kde se mění peníze v Brazilii?

Peníze a ceny v Brazílii 1 Brazilský reál. Oficiální měnou je brazilský reál, který se dělí na 100 centavos. Mince se používají v hodnotách 1, 5, 10, 25 a 50 centavos a 1 reál. 2 Směnárny a platba kartou. Směnáren je ve velkých městech dostatek, obecně se spíš doporučuje měnit peníze v bankách kvůli lepšímu kurzu. 3 Kolik co stojí 4 Spropitné a smlouvání. V restauracích, pouličních stáncích nebo hotelích je spropitné zcela běžné zhruba do výše 20 % a není započítáno v ceně.

Související příspěvky: