Proč pití teplé vody očistí vaše tělo?

Obsah

Proč pití teplé vody očistí vaše tělo?

Proč pití teplé vody očistí vaše tělo?

Pití teplé vody může očistit vaše tělo tím, že z něj odplaví škodlivé toxiny. Když budete pít několik šálků teplé vody denně, povede to ke zvýšení tělesné teploty. Abyste vychladli, začnete se potit. Pocení napomáhá odplavování toxinů uvězněných v těle.

Kdy pít teplou vodu?

Lékaři doporučují pití teplé vody v dopoledních hodinách, i když to nemusí zrovna vyhovovat našim chuťovým pohárkům. Můžete ji pít čistou, nebo s trochou citronové šťávy. Pití teplé vody není omezeno jen v dopoledních hodinách, klidně ji můžete pít i jindy. A proč vlastně pít teplou vodu?

Proč pít teplou vodu?

10 důvodů, proč pít teplou vodu 1 Teplá voda zlepšuje trávení. Ten, kdo pravidelně pije teplou vodu, má lepší trávení. Vlažná voda stimuluje trávící žlázu, která pak lépe funguje. 2 Zmírňuje zácpu. Pravidelné pití teplé vody na lačný žaludek může pomoci regulovat pohyby střev a bojovat proti zácpě. 3 Zklidňuje bolest v krku. Bolest v krku je častým problémem, který je způsoben prochladnutím nebo chřipkovou infekcí. Pití teplé vody zmírňuje bolest v krku.

Proč pití vlažné nebo horké vody?

Důležité poznámky: 1 Neustálé pití vlažné nebo horké vody může potenciálně škodlivé pro tkáně v ústech a jícnu. 2 Vařící vodu nechte vždy vychladnout. 3 Pijte vlažnou vodu vždy při jídle. Když budete pít studenou vodu, bude vaše tělo potřebovat více energie ke zvýšení... 4 Vyhněte se pití teplé vody po tréninku, protože tělesná teplota v tomto okamžiku je již vysoká. More ...

Související příspěvky: