Jaký je statek na svatbu?

Obsah

Jaký je statek na svatbu?

Jaký je statek na svatbu?

Samotný statek je opravdu krásný zvenku i uvnitř a navíc všude okolo vidíte ovečky, kozy, lamy, louky, lesy... já víc nechci. A skvěle tu vařej, plus tam najdete i wellnes, tak když ne na svatbu, aspoň na výlet si zajeďte :)

Kde můžete strávit svatbu?

Okolo máte fantastickou přírodu, Rudické propadání, jeskyně, kaolínový lom, prostě spoustu možností na výlety a tak určitě dává smysl, strávit tady na svatbu víc než jen jeden den. Samotná stodola má perfektně členěný prostor s velkým dvorem, ještě větší zahradou a výborným vnitřním prostorem pro večerní párty.

Kde byla svatba na svatbě?

Já zde byl na svatbě na podzim když pršelo a už nebylo vůbec teplo, takže jsme se trochu báli zimy, ale i takto děravá stodola se dala slušně vytopit. Klasická Krkonošská horská chata, ale s krásně zrekonstruovaným dřevěným interiérem a přímo fantastickou kuchyní, tady byla radost strávit víkend.

Jak doplatit svatbu ve skleníku?

Doporučuji doplnit o swingově rockovou kapelu, zařídit si profesionální catering a máte úplně dokonalou svatbu. Poblíž snadno ubytuje i větší množství hostů, takže se úplně nabízí vyrazit na svatbu aspoň na dvě noci! Svatba ve skleníku?

Související příspěvky: