Jak předejdete rajčata?

Obsah

Jak předejdete rajčata?

Jak předejdete rajčata?

Nejlépe jí předejdete tak, že nenecháte rajčata dotýkat se země. Pokud se větvičky rajčat ohnou pod tíhou plodů, podepřete je prkýnkem, kouskem dřeva (každý správný hospodář si schovává každý kousek dřeva, protože ví, že se bude hodit).

Proč se rajčata ohrožují?

Snadno se totiž pěstují a produkují velké množství plodů. Přesto i rajčata ohrožuje řada chorob a škůdců – plíseň, hniloba z nedostatku vápníku, čerň rajčatová, svilušky, mšice, molice. Napadení mšicemi nebo molicemi nepředejdete, ale řadu chorob a postižení ovlivnit můžete – vznikají tím, že děláte při pěstování chyby.

Proč jsou rajčata nejuspokojivější?

Jedním z nejuspokojivějších pocitů však je sklizeň vlastnoručně vypěstovaných plodů. Krásně vypadají a voní zejména rajčata, která jsou jednou z nejoblíbenějších pěstovaných rostlin. Snadno se totiž pěstují a produkují velké množství plodů.

Co jsou léčivé účinky rajčat?

Rajčata - účinky na zdraví, co léčí, použití, užívání, využití, pěstování, škůdci a nemoci rajčat 1 Léčivé účinky rajčat:. Rajčata obsahují vitamín B1, B2, B6, C, E a provitamín A, z minerálních látek vápník, fosfor,... 2 Povídání o rajčatech, kulinářské využití rajčat v kuchyni. Supermarketové rajče nezmění ani barvu, ani strukturu, pokud... More ...

Související příspěvky: