Jak se zbavit nočních můr?

Obsah

Jak se zbavit nočních můr?

Jak se zbavit nočních můr?

Z dlouhodobého hlediska to vede k problémům se spánkem či srdcem, permanentní únavě a může to dokonce vyústit až do psychických problémů. Chcete-li se nočních můr zbavit, nejlépe je odhalit jejich příčinu. Když se příště probudíte ze snu, zkuste ho analyzovat. Jak jsme již zmínili výše, sny jsou často odrazem našich problémů a strachu.

Kdy se objevují noční můry?

Noční můry se objevují častěji, pokud jste v silném stresovém období, máte různé problémy, přetěžujete své fyzické síly nebo jste prožili traumatizující či negativní emoční zážitek. Zlé sny jsou někdy vyvolávány i léky, zejména na vysoký krevní tlak či proti psychickým onemocněním, nebo konzumací těžkých jídel před spaním.

Co znamenají noční můry?

Co noční můry znamenají a jak se jich nejlépe zbavit? Pokud se po noci vzbudíte s myšlenkou na hezký sen, který se vám zdál, může jít o skvělý start do nového dne. Když vás však během spánku potrápila noční můra, děsivá představa vás pronásleduje ještě dlouhou dobu. Volný pád, únos či ohavné monstrum. To vše se velmi často objevuje v našich snech.

Jaké jsou příčiny nočních můr?

Když vás však během spánku potrápila noční můra, děsivá představa vás pronásleduje ještě dlouhou dobu. Volný pád, únos či ohavné monstrum. To vše se velmi často objevuje v našich snech. Noční můry tedy skutečně nejsou ničím příjemným. Pokud se dlouhodobě opakují, mohou negativně ovlivnit vaší psychiku. Jaké jsou nejčastější příčiny nočních můr.

Související příspěvky: