Můžete použít Mapy Google na svém počítači?

Obsah

Můžete použít Mapy Google na svém počítači?

Můžete použít Mapy Google na svém počítači?

Mapy Google můžete na svém počítači, telefonu či tabletu používat různými způsoby. Můžete provádět například činnosti, které uvádíme níže. Tip: Některé funkce mohou být v určitých oblastech nedostupné. Vyhledávejte místo nebo kategorii místa, nedávná vyhledávání nebo trasu.

Jak používat Mapy Google na počítači?

Mapy Google můžete používat na počítači, telefonu nebo tabletu k hledání a objevování míst a cest. Na počítači otevřete Mapy Google. Na telefonu nebo tabletu použijte aplikaci Mapy Google. Tento průvodce vás naučí začít rychle používat Mapy Google. Uložte si adresu domova a zaměstnání, abyste je nemuseli zadávat vždy znovu.

Jak usnadnit práci s mapou Google?

Chcete-li na mapě zobrazit větší podrobnosti, můžete ji přiblížit nebo oddálit. Práci s aplikací Mapy Google si na svém mobilním zařízení můžete usnadnit i pomocí gest, jako je otáčení, naklánění nebo přiblížení. Jak měnit velikost mapy a textu, přibližovat, otáčet a naklánět v Mapách Google.

Kde jsou mapy od Googlu?

Svého času byly Mapy od Googlu předinstalovány i jako primární mapy v rámci operačního systému iOS, dnes je však vystřídaly mapové podklady přímo od Applu. I tak ovšem můžete Mapy od Googlu stáhnout jako doplňkovou aplikaci a využívat je tak, jako na Androidu.

Související příspěvky: