Kde najít My iPhone?

Obsah

Kde najít My iPhone?

Kde najít My iPhone?

Nyní díky Find My iPhone na www.icloud.com, je způsob, jak chránit vaše informace o ztrátě nebo odcizení telefonu – a potenciálně zotavuje. Najdete že můj iPhone jde dlouhou cestu směrem k pomoci eliminovat kde iPhone může být, pokud to není již s vámi na prvním místě.

Kde je můj iPhone?

Najdete že můj iPhone jde dlouhou cestu směrem k pomoci eliminovat kde iPhone může být, pokud to není již s vámi na prvním místě. Satelitní snímky a mapování vám ukáže, kde je váš iPhone, pokud zařízení nemá signál a je zapnutý.

Jak nastavit umístění služeb na iPhone?

Přejděte na nastavení, klepněte na iCloud a hitem jezdce tím Find My iPhone tak, že zobrazuje zelené nebo říká "ON", v závislosti na verzi iOS, které máte. Měli také zajistit, že umístění služby zapnuty. Bez umístění služeb nebude schopen vidět přesně, kde může být zařízení.

Jak funguje služba pro váš iPhone?

Za prvé najdete že můj iPhone služba funguje pouze pokud váš iPhone je a má signál. Je-li to není a nemá signál, služba nebude fungovat, když by mělo být alespoň možnost zjistit, zda je telefon na. Služba také nefunguje, je-li váš iPhone přepnul do režimu letadlo.

Související příspěvky: