Kdo debutoval mezi profesionálními boxery?

Obsah

Kdo debutoval mezi profesionálními boxery?

Kdo debutoval mezi profesionálními boxery?

O 9 let starší Judah debutoval mezi profesionály jen krátce po tom, co si mladičký Khan poprvé nasadil boxerské rukavice. Ani větší zápasové zkušenosti ani domácí prostředí americkému boxerovi nepomohly. Khan vyhrál KO v 5. kole po tvrdém úderu na spodek. 8. Lucian Bute (29 - 0), super middleweight (-76,2 kg)

Kdo jsou nejlepší boxeři světa?

Všichni boxeři, kteří jsou řazeni mezi desítku nejlepších, jsou mistry světa. Jejich konkrétní zařazení v žebříčku je už spíše subjektivním názorem jeho tvůrce.

Kdo byl nejlepším americkým boxerem do 19 let?

V roce 2002 zvítězil v celonárodním americkém šampionátu boxerů do 19 let. Kromě toho dvakrát vyhrál i celoamerický šampionát seniorů ve střední váze. V profesionálním ringu debutoval v roce 2004. Úvodní zápas vyhrál TKO ve 2. kole. Jeho kariéra začala strmě stoupat vzhůru.

Kdo vyhrál americký boxerský šampionát ve střední váze?

V letech 1998 až 2002 ani jednou neprohrál. V roce 2002 zvítězil v celonárodním americkém šampionátu boxerů do 19 let. Kromě toho dvakrát vyhrál i celoamerický šampionát seniorů ve střední váze. V profesionálním ringu debutoval v roce 2004. Úvodní zápas vyhrál TKO ve 2. kole. Jeho kariéra začala strmě stoupat vzhůru.

Související příspěvky: