Jak nastavit polohu telefonu pomocí GPS?

Obsah

Jak nastavit polohu telefonu pomocí GPS?

Jak nastavit polohu telefonu pomocí GPS?

Když aplikace určuje polohu telefonu pomocí GPS, zobrazuje se v horní části obrazovky ikona Poloha . Poznámka : Některé z těchto kroků fungují jen na zařízeních s Androidem 11 nebo novějším.

Jak získat přesnější údaje o poloze telefonu?

Chcete-li v telefonu získat přesnější údaje o poloze, přečtěte si, jak zapnout Přesnost určování polohy. Chcete-li zobrazit a spravovat místa, která jste s telefonem navštívili, přečtěte si, jak zapnout Historii Polohy. Chcete-li zpřístupnit polohu telefonu pro ostatní uživatele, přečtěte si, jak sdílet polohu v reálném čase přes Mapy Google.

Jak zjistit polohu telefonu?

Důležité: Když v telefonu vypnete určování polohy, aplikace a služby nebudou moci zjistit polohu telefonu, ale nadále budete moci dostávat místní výsledky vyhledávání a reklamy na základě IP adresy. Google nabízí několik služeb založených na poloze:

Jak nastavit polohu vašeho telefonu?

Satelity GPS: Umožňuje telefonu odhadnout vaši polohu na základě signálu satelitů, podobně jako zařízení GPS v autě. Poloha Wi-Fi a mobilní sítě: Umožňuje telefonu použít k rychlejšímu odhadu vaší polohy Služby určování polohy Google (pomocí systému GPS nebo bez něj).

Související příspěvky: