Jak funguje granátové jablko na virových onemocněních?

Obsah

Jak funguje granátové jablko na virových onemocněních?

Jak funguje granátové jablko na virových onemocněních?

Vědci zjistili, že granátové jablko dokáže snižovat vysokou teplotu a usnadnit průběh akutních virových onemocnění. To je důležitá skutečnost, která ukazuje na to, že bychom měli granátová jablka zařadit na svůj každodenní jídelníček hlavně v zimě, kdy potřebujeme posílit imunitní systém a předejít nachlazení.

Co je granátové jablko na zdraví?

Je obzvláště bohaté na vitamíny A, E, C a B, vápník, fosfor, jód, železo, draslík, sodík a hořčík. Zdravé zdraví pro vás připravilo 10 faktů, které vám přiblíží příznivé účinky granátového jablka na zdraví. 1. Aminokyseliny

Proč je granátová jablka vhodná pro pletí?

Granátová jablka zvláště doporučujeme lidem s problematickou pletí. Obsah kyseliny citrónové, kyseliny jablečné, kyseliny šťavelové a dalších organických kyselin vás může zbavit pih, stařeckých skvrn i akné. Vaše kůže může být hladší a jasnější.

Proč je granátové jablko dobré volbou?

Vynikající volbou je právě granátové jablko. To obsahuje vitamín A a antokyan, který dokáže aktivovat metabolické procesy v tkáních oka, což napomáhá zlepšit vidění. Odborníci doporučují konzumaci granátových jablek nebo pití šťávy z nich starším lidem, kteří díky tomuto úžasnému ovoci mohou zabránit rozvoji šerosleposti a šedého zákalu.

Související příspěvky: