Jaké jsou nejlepší čističky vzduchu?

Obsah

Jaké jsou nejlepší čističky vzduchu?

Jaké jsou nejlepší čističky vzduchu?

Spolu s ní roste výkon, velikost i účinnost čističek vzduchu, navíc u těch dražších naleznete řadu funkcí, které u levnějších modelů chybí. Nejlevnější čističky vzduchu seženete do dvou tisíc korun. Jejich hlavní předností je nízká cena a dostupnost. Jde ale většinou o málo výkonné nebo nepříliš propracované modely.

Jaká je rychlost čištění vzduchu cadr?

Čistička vzduchu CADR (rychlost čištění vzduchu): 400 m3/hod, velikost místnosti až 48 m2, technologie VitaShield odstraní 99,9 % částic o velikosti 3 nm, včetně částic PM2,5, virů, bakterií, pylu, prachu a chlupů domácích zvířat, tři režimy: běžný, turbo a noční, automatické přizpůsobení světla displeje k okolí, 3D oběh vzduchu, HEPA a uhlíkový filtr, kvalita vzduchu zobrazovaná 4 barvami, mobilní aplikace

Proč jsou čističky vzduchu vyhledávaným zařízením?

Pro svou schopnost zbavení vzduchu různých nečistot a tím eliminaci vdechování škodlivých látek, jsou čističky vzduchu vyhledávaným zařízením v domácnostech, kancelářích, školách i ve zdravotnických zařízeních. Podobně jako zvlhčovač vzduchu má tedy i čistička vzduchu příznivý dopad na lidské zdraví .

Co je čistička vzduchu pro kuřáky?

Čistička vzduchu pro kuřáky Pro kuřáky je nejvhodnější čistička vzduchu s ionizátorem a uhlíkovým filtrem, která odstraní zápach i z nábytku a stěn. Jako čistič vzduchu do auta pro odstranění bakterií, formaldehydu, toluenu i nepříjemného cigaretového zápachu může posloužit také ozonový generátor .

Související příspěvky: