Jak připravit ředkvičky?

Obsah

Jak připravit ředkvičky?

Jak připravit ředkvičky?

Postup přípravy receptu 1 Ředkvičky nakrájíme na jemné plátky a naskládáme do sklenic. 2 Smícháme vodu, ocet, cukr a sůl. Pro chuť můžeme přidat lžičku medu. Promícháme a přivedeme k varu. Odstavíme. 3 Červenou cibuli nakrájíme na kolečka a dáme na horní vrstvu ředkviček. 4 Na vrstvu červené cibule dáme lžičku chilli vloček, lžičku celého černého pepře a lžičku hořčičných semínek. More ...

Jak začít s ředkvičkami?

Nechte se inspirovat našimi tipy na originální recepty s ředkvičkami a začněte jaro správně: svěže a chutně! Na první pohled jsou ředkvičky taková banální zelenina, kterou si hravě vypěstujeme i na zahradě. Tahle kořenová zelenina má ale blahodárný vliv na naše zdraví, je skvělá pro prevenci rakoviny, chrání před bakteriemi a plísněmi.

Jak připravit ředkvičková pomazánku?

Jednoduchá ředkvičková pomazánka s karotkou je ideální pro rychlý oběd nebo večeři. Tvarohový základ svěží kombinace ředkviček, karotky a pažitky dochutí skvěle. Že nestíháte, ještě neznamená, že si nemůžete dopřát něco dobrého.

Jaká je polévka s ředkvičkami?

Krémová polévka s ředkvičkami možná zní neobvykle, rozhodně je to ale kombinace, kterou byste měli vyzkoušet. Kombinace smetany a jemně pikantní chuti opečených ředkviček vás příjemně překvapí. Stejně jako mrkvový krém i studenou polévku gazpacho ředkvičky svojí chutí skvěle doprovodí. Zkrátka oběd pro slunečný den jako stvořený.

Související příspěvky: