Jaké jsou přístroje pro kalibraci momentových klíčů?

Obsah

Jaké jsou přístroje pro kalibraci momentových klíčů?

Jaké jsou přístroje pro kalibraci momentových klíčů?

Přístroje pro kalibraci momentových klíčů a momentových šroubováků Vám nabízíme v několika variantách a provedeních. Přístroje odečítací i kontrolní s výstupem dat do PC. Pomocí přístrojů je možné nastastavovat momentové klíče bez stupnice a následně kontrolovat. Dále provádět kalibrace momentových klíčů.

Co jsou momentové klíče?

Momentové klíče jsou rozděleny dle použití a provedení. Velmi používané jsou momentové klíče s ráčnou, v provedení Industrial i Automotive. Pro utahování stranovým klíčem kliněte na stranové momentové klíče, do kterých lze upnout stranové koncovky, očkové klíče, ráčny a speciální nástavce pro práci v těžko dostupných místech.

Co je momentový klíč na jízdní kolo?

Hobby momentový klíč v rozsahu 19-110Nm s 3/8 čtyřhranem je určen pro nenáročné aplikace a je vybaven… Momentový klíč na jízdní kolo v rozsahu 2-24Nm s upínáním 1/4. Momentový klíč na jízdní kolo…

Jaký je momentový klíč pro kontrolu šroubového spoje?

Momentový klíč kontrolní s číselníkovým úchylkoměrem slouží pro kontrolu šroubového spoje. Stejně jako digitální momentové klíče . Momentové šroubováky pro utahování na nejnižší hodnoty nabízíme v rozsahu 0,02Nm až 10Nm.

Související příspěvky: