Co se stane u přehrady pastviny?

Obsah

Co se stane u přehrady pastviny?

Co se stane u přehrady pastviny?

Otázku ubytování u přehrady Pastviny řeší mnoho zájemců pronajmutím chaty nebo chatky v kempu. V autokempech a tábořištích okolo přehrady je chat k pronajmutí poměrně velké množství a však pro vyznavače klidnější dovolené nebude tato volba ideální z důvodu velkého množství lidí v kempu.

Jak se můžete podívat na most Pastvinské přehrady?

Zjistit můžete teplotu vody v nádrži, průhlednost vody (typicky měřeno za období březen až říjen), koeficient obměny vody v nádrži a míru chlorofylu pod hladinou. Všechny grafy jsou pravidelně aktualizovány. Online pohled na most Pastvinské přehrady prostřednictvím webové kamery s možností vidět aktuální stav hladiny a část obce.

Kde je Pastvinské přehrady?

Pastviny jsou krásné nejen v sezóně, ale určitě si tu najdete vyžití i mimo hlavní sezónu, kdy je ubytování levnější a vyznavači klidu ocení i menší množství turistů. Pěší turistika, cykloturistika, rybaření či houbaření jsou ideální aktivity pro mimo sezónní pobyt u Pastvinské přehrady.

Kde navštívit přehradu pastviny?

Pokud navštívíte Pastviny poprvé a budete potřebovat poradit nebo třeba jen zakoupit turistické známky, navštivte informační centrum, které obec provozuje a kde získáte všechny potřebné informace. V okolí přehrady Pastviny najdete mnoho ubytovacích zařízení.

Související příspěvky: