Které trávy mají krávy?

Obsah

Které trávy mají krávy?

Které trávy mají krávy?

Taková travní tráva je možná díky ostrým, dlouhým, šikmým a dopředným řezákům, které rostou z dolních dásní. Střední řezáky, háčky, řezané trávy a měkké rostliny při konzumaci. Žvýkají skrze kruhové pohyby čelisti. V článku "Kolik zubů má krávy" se můžete dozvědět více o tomto tématu.

Jaká je struktura kostry krávy?

Složitá struktura kostry krávy vyžaduje pečlivé studium, aby bylo v budoucnu snazší vyrovnat se se všemi druhy onemocnění. Stejně jako ostatní obecné znalosti anatomie skotu je důležité, aby veterináři a chovatelé mohli situaci přesněji posoudit.

Kde jsou děravé krávy?

Děravé krávy nejsou doménou jen Spojených států amerických. Narazíme na ně v podstatě ve všech zemích, kde je jejich chovu věnován alespoň minimální zájem. Brazílie, Indie nebo Čína pak stojí na špici soudobého výzkumu, který se bez několika desítek zašpuntovaných stračen neobejde. Ostatně, i v Čechách jich pár máme.

Kolik obratlů má kráva?

Abychom odpověděli na otázku, kolik obratlů má kráva, měla by se zvážit každá část obratle. Celkem je celkem 5 vertebrálních dělení: krk, sternum, dolní část zad, křížení a ocas. Krční část se skládá ze 7 obratlů. Hlavním rozdílem je vysoká mobilita. Význam těchto obratlů spočívá v tom, že se váží na hlavu a hrudní kost.

Související příspěvky: