Jak použít arašídové máslo GymBeam?

Obsah

Jak použít arašídové máslo GymBeam?

Jak použít arašídové máslo GymBeam?

Příchuť smooth/crunchy: 100% pražené arašídy. Arašídové máslo od GymBeam můžete použít k přímé konzumaci, jednoduše naberte lžičkou a přímo jezte. Doporučujeme 2 lžičky denně. Také jako pomazánka, přísada do koktejlů (do gainerů i proteinů), ale oceníte jej i při vaření a pečení.

Co je arašídové máslo?

Arašídové máslo je 100% čisté a přírodní oříškové máslo tvořené jen a jen arašídy. Má jemnou konzistenci a lahodnou chuť, ale získá si vás až 30% podílem proteinu, obsahuje také sacharidy, zdravé tuky, vlákninu a vysoké množství vitamínů a minerálů.

Jaká je dávka arašídového másla?

Běžná dávka arašídového másla (dvě lžíce) obsahuje asi 2 g vlákniny. I když arašídové máslo nepatří k potravinám s největším obsahem vlákniny, pomáhá doplňovat její příjem, a to zejména v kombinaci s jídly s obsahem vlákniny.

Co jsou výhody arašídového másla?

Výhody arašídového másla 1 100% přírodní arašídové máslo 2 neobsahuje sůl, cukr ani palmový olej 3 obsahuje až 30% přírodních bílkovin 4 obsahuje zdravé tuky 5 má vysoký obsah vitamínů a minerálů 6 obsahuje vlákninu 7 skvělá chuť 8 jemná konzistence 9 použitelné přímo na kunzumaci nebo i na vaření a pečení 10 vhodné i do diety 11 ideální na snídani nebo svačinu More ...

Související příspěvky: