Jaké jsou obří řecké fazole?

Obsah

Jaké jsou obří řecké fazole?

Jaké jsou obří řecké fazole?

Tyto obří řecké fazole všichni milují. I když se vám může zdát, že je tam hodně olivového oleje, tak to je na tom to nejlepší! Tyto obří řecké fazole všichni milují. I když se vám může zdát, že je tam hodně olivového oleje, tak to je na tom to nejlepší! Pečené řecké fazole | Recepty na Prima Fresh reklama zavřít Najděte si recept Co hledáte?

Jak vybrat pečené řecké fazole?

Pečené řecké fazole Select ratingGive Pečené řecké fazole 1/4Give Pečené řecké fazole 2/4Give Pečené řecké fazole 3/4Give Pečené řecké fazole 4/4 Hodnoceno: 7x

Jak připravit fazole do pekáče?

Postup 1 Fazole přes noc namočte do studené vody. 2 Poté vodu slijte, fazole propláchněte a nechte vařit v neosolené vodě s bobkovým listem do změknutí. 3 Po uvaření fazolí nalijte olivový olej do pekáče. Přidejte cibuli, fazole, passatu a vše osolte a promíchejte. 4 Pečte 2 hodiny na 160 °C. Občas při pečení fazole promíchejte.

Jak uvařit fazole?

Poté vodu slijte, fazole propláchněte a nechte vařit v neosolené vodě s bobkovým listem do změknutí. Po uvaření fazolí nalijte olivový olej do pekáče. Přidejte cibuli, fazole, passatu a vše osolte a promíchejte.

Související příspěvky: